Montážny pracovník - elektrotechnika (žiadne normy na výkon, žiadne ťažké kusy)

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacFixná zložka mzdy: od 1 100 EUR/mesiac do 1300 Eur podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť vyrábajúcu špičkové zdravotnícke prístroje, unikátnu techniku, hľadáme šikovného pracovníka na montáž výrobkov (žiadne veľké a ťažké kusy, skôr menšie a žiadne výkonnostné normy na počty kompletizovaných výrobkov!).

Náplň práce:

  • ​Výroba a montáž výrobkov zdravotníckej techniky (dýchacie prístroje, anestetické prístroje)
  • Aplikácia základných pravidiel montáže - vizuálne, bezpečnostné
  • Nastavenie parametrov výrobkov
  • Testovanie výrobkov, vychytávanie chýb a ich pretestovanie

Práca na jednu rannú smenu (7,5 hod. plus prestávka na obed 0,5 h.). Výhodou je elektro vzdelanie, ale môže byť aj strojárske zameranie.

Pridajte sa k nášmu tímu a pomôžte nám zlepšovať či zachraňovať zdravie ľuďom po celom svete!

- 7,5 h pracovná doba

- zdravotný bonus vo výške 35 eur/mesiac
- DDS /príspevok od zamestnávateľa vo výške 20 eur/
- nadčasové a iné príplatky - každá minúta nadčasu preplácaná
- hmotná zainteresovanosť na splnených hospodárskych výsledkoch
- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- zvýšené odchodné a odstupné v nadväznosti na odpracované roky,
- poskytovanie bezúročných pôžičiek vybraným zamestnancom,
- stravovanie v podnikovej jedálni
- príspevok na rekreáciu
- ponuka rekreačných, športových, kultúrnych a iných aktivít pre zamestnancov prostredníctvom podnikového združenia Sympatia

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí sa najviac približujú svojimi skúsenosťami požiadavkám klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť vyrábajúca zdravotnícku techniku, špičkové medicínske prístroje, ktoré využívajú ľudia po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárina

Prax na pozícii/v oblasti

elektro, strojárina

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SOU s maturitou (elektrotechnické)
  • prax - vítaná v obore elektrotechnika, technika, montáž a pod.
  • ​§22 vyhlášky 508/2009 Z.z​
  • zodpovedný prístup k práci precíznosť, priateľský typ človeka (ide o menšiu spoločnosť kde záleží na vzťahoch)

Hľadáme montážneho pracovníka so zameraním na elektro, avšak ak nie ste zameraný na elektro, ale strojárstvo, môžeme to spolu s Vami skúsiť :-), na všetko máme postupy. Môže byť aj absolvent.

    Personálno-poradenská spoločnosť

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

    Počet zamestnancov

    1 zamestnanec

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4822463  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac