Можливість для людей з України

Stajník / Ošetrovateľ koní

LaRoc Equestrian Team

Miesto práce
Pod Kopcami, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVyššie platové ohodnotenie ak: máte skúsenosti s prácou pri koňoch, ovládate prácu s traktorom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca: Svedomitosť, zodpovednosť, pozitívny vzťah ku zvieratám.

Nulová tolerancia alkoholu počas pracovnej doby.

Pracovná činnosť: hnojenie a kŕmenie koní, vyvádzanie koní do výbehov, starostlivosť o kone a údržba areálu

Ponúkame zadarmo ubytovanie! Bytík s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou. Dobrý kolektív, krásne pracovné prostredie, príroda aj blízkosť mesta.

Vhodné aj pre páry.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazdecký klub so zameraním na športové jazdenie a starostlivosť o kone.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Folkmer
Tel.: +421914245677
E-mail: poslať životopis
ID: 4822138  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac