Práca pre chyžné - Holandsko

People24 s. r. o.

Miesto práce
Sluis, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacodmeny za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame prácu v Holandsku pre rôzny hotelový personál v rodinnom hoteli. ( práca vhodná aj pre páry)

​Chyžné + pomoc v obsluhe/v kuchyni:
​Hľadáme dve až  tri chyžné/pomocníčky
​Plat: 2120 Eur Netto/ Mesiac, cca 40 hodinový pracovný čas
​Požiadavky: anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni, byť schopný pracovať fyzicky, Vek od 18 rokov vyššie.
​Ide o kombinovanú pozíciu.
​Náplň práce: upratovanie izieb, spoločných priestorov, upratovanie reštaurácie, terasy,
​prípadne umývanie riadov, roznášanie objednávok/odnášanie zo stolov, príprava stolov a podobne. Samotné objednávky nie je nutné robiť, to je práca čašníkov.
​Nástup: po dohode aj Ihneď

​Ubytovanie je zabezpečené v peknom dome a je uhradené

​-  strava zabezpečená a uhradená​

Cesta je zabezpečená a hradená

Práca je len na živnostenský list- pre brigádnikov,mladých bez skúsenosti so ŽL,
( naša spoločnosť Vám živnosť otvorí a po ukončení práce ukončí a vybaví všetky formality..)
Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo
emailom.

ubytovanie, strava, preplácané nadčasy, kariérny rast - cestovanie,

Viac informácii Vám radi zodpovieme e-mailom, alebo telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

​Hľadáme dve až tri chyžné/pomocníčky

​- strava zabezpečená a uhradená​

emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna oblasť

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, cit pre opatrovanie, chuť pracovať,

People 24 s.r.o., je personálna spoločnosť , ktorá PEOPLE- ĽUDIA - ĽUDSKOSŤ nemá iba v názve. Je pre nás samozrejmosť pristupovať k našim opatrovateľom a opatrovateľkám ako k ĽUĎOM . K ĽUĎOM ktorí sa rozhodli vykonávať tak dôležitú a pritom náročnú prácu akou opatrovanie seniorov v zahraničí nepochybne je. Či ste v Holandsku, Nemecku alebo Rakúsku- People24 s.r.o. je tu pre Vás 24h.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Beňák
Tel.: +421911972424
E-mail: poslať životopis
ID: 4835296  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac